Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory,komentáře

Tady je místečko pro Vaše komentáře.Tyto stránky sledují i mladí rybáři,proto neslušné komentáře budou automaticky smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: svolání mimořádné členské schůze

(admin, 22. 4. 2012 20:38)

Ano to určitě je,s tím souhlasím!Já jen chtěl říct,že kdyby při projednávání takových věcí všichni naslouchali,tak je plno věcí úplně jinak!Bell

Re: svolání mimořádné členské schůze

(Admin, 22. 4. 2012 21:49)

A co se týče mně,nemám s tím problém.Já se účastním všech závodů i přes to,že mám dvě zaměstnání.

cena

(Martin rybar, 11. 4. 2012 10:29)

dobry
prosim vas kolik stoji startovne na zavody?

Re: cena

(Bell, 11. 4. 2012 20:18)

Cena je stejná jako loni.100 Kč za osobu.Chytá se jen na jednu udici s jedním háčkem.

brigada

(vit, 5. 4. 2012 19:32)

Děkuji všem kdo se zúčastnil sobotní brigády i při malé účasti se udělalo hodně práce .Opět je třeba vyzdvihnout práci několika jedinců kteří táhnou sdružení tak aby fungovalo co jak nejlépe.Když se podíváme na úlovky těchto lidí mají nízký počet odchytaných ryb.Naopak lidé kteří se na brigádách moc neukazují mají odchytáno. Ne že bych jim nepřál ale větší účast by byla vítána.Práce je víc jak dost.Těším že už na prvních závodech 21.4. se uvidíme jak se členy tak s hosty.Doufám v krásné počasí a krasné úlovky . vit

A je to tady.

(Koleda, 30. 3. 2012 16:40)

V neděli 1.Dubna nam to po dlouhé přestávce zase začne. Krásné chytání na krásném rybníku. Co si kdo muže více přát.

Jiné téma

(Bell, 10. 3. 2012 15:55)

Jsem rád,že se diskuze trošku rozjela.Jen bohužel směrem,který nám moc neprospívá.Těším se,že až ten spor spolu vyřešíte,přispějete i něčím lepším.Pane ''Karas'' každý může říct svůj názor,jen je škoda,že se to dotyčnému bojíte říct do očí a využíváte tyto stránky na řešení svých problému.Jestliže Vás něco trápí,proč to nevyřešíte osobně a jen se tady schováváte.Je na Vás aby jste se k problému postavil čelem.Bell

Bacha na Majera!

(karas, 12. 2. 2012 19:25)

Na vědomost se všem dává,že s blížícím se příchodem nové sezóny je potřeba si dávat pozor vedle koho budete sedět rybáři!Dejte si pozor na Majera mladšího.Toto tupé,blbé stvoření je schopné všeho,dokáže ublížit všemu živému ve vodě i na suchu!

Rád bych pozal karasa

(Majer mladší, 22. 2. 2012 17:05)

Dobrý den,rád bych se seznámil s individuem,které píše pěkné věci o mne.
Tak se mi ozvy ty hrdino. 605 084 066

Re: Rád bych pozal karasa

(karas, 29. 2. 2012 16:15)

Seznamovat se s tebou nebudu,jelikož tě dobře znám,proto ty tituly u tvého jména.PS:zapracuj na svém psaném projevu,je to bída!

Pane Karas,

(Majer mladší, 8. 3. 2012 18:40)

Je pravda,že s tou gramatikou mi to nějak nevyšlo.Je to dlouho,co jsem ze školy.Ale takové hrubky jsou neomluvitelné.To nic nemění na tom,že stále čekám na Tvůj telefon,pane Karas.Tak se ozvi,hrdino.

Re: Bacha na Majera!

(xy, 23. 2. 2012 17:05)

Mate pravdu jeho arogance a neucta ke vsemu kolem je nehorazna!! Vazne jsem jeste v zivote nepotkal takoveho suverena a frajera.

kritika

(karas z Vodńory, 27. 1. 2012 5:08)

žádám o vyloučení člena Pavla Mejera ml. z rybářského spolku Vodńora.Důvodem je jeho arogantní jednání a špatný přístup ke všem rybám v rybníce.Tímto iniciuji a žádám o jeho vyloučení na nejbližší členské schůzi.

Re: kritika

(admin, 27. 1. 2012 15:18)

Pokud máte důvodné podezření na špatný přístup našeho člena,máte možnost to řešit na kterékoli výborové schůzi.Rádi Vás uvidíme.Není v mých silách s tím cokoli udělat,když je to kritika jen anonýmní.Bell

pro mne by to nebylo

(zdeněk adámek ml., 4. 1. 2012 20:38)

Zdravím.Vodňoru znám roky, rovněž tak i pár členů.Minulých i současných. Pro mne by to nebylo. Rybník, o kterém vím, že je tam tolik kaprů, tolik candátů...a navíc jak velkých. Nikomu to ale neberu. Vím, že pro Vás,členy je to koníček, stejně tak jako můj. Jak říkám, já osobně dávám přednost řece,důlním propadlinám, kde mě ryby mohou překvapit. Je taky fakt, že většinou i nepříjemně. Ale jak říkám-věc názoru. Přeji Vám mnoho úspěchů a příjemné zážitky při lovu.

Re: pro mne by to nebylo

(Admin, 4. 1. 2012 21:07)

Chápu,také tam chodím velice málo.Ryby nejím,takže nepotřebuji chodit na rybník,kde je ryba zaručena,ale občas si zajdu jen tak pohrát.Rybařím 25 let a podle mých záznamů ryb v posledních letech,ve státních vodách,řádně ubylo.Každé léto se specializuji na velké kapry a amury.Poslední 4 roky jsem těch nad 80 cm vytáhl v okolních vodách velice málo.Láká mně řeka,jenže tam já nikdy nechodil,takže ani neznám žádná místa.Na řece to musí být skvělé,nikdo neví,kolik tam doopravdy plave ryb.A věřím,že tam musí být kapitální kusy.Na podzim se věnuji dravcům,už léta chodím na jednu nesvazovou propadlinu,kde plavou opravdová torpéda.Štiky vše nad 80 cm,někdy se povede i nádherný candát.Není jich tam moc,ale za to nádherně vybarvení.Přeji také mnoho úspěchů.Bell

Vánoce

(Admin, 24. 12. 2011 15:43)

VESELE VÁNOCE A VŠE NEJ V NOVÉM ROCE.Máme za sebou další bohatou sezónu na našem rybníku,nachytalo se mnoho nádherných ryb.V příští roce nás čeká další,věřím že úspěšná,sezóna.Za nákup ryb se vydala prozatím rekordní částka.Nakoupil se kapr,amur a také se nám od naších kolegů ze Šenova podařilo sehnat i násadu candáta.Moc jim děkujem,protože nám je dali darem.Chvíli bude trvat,než dorostou,ale něco určitě přežije a nějakých úlovků se jistě dočkáme.V Únoru nás čekají doplńující volby výboru,někteří odešli z naších řad a jiní už to nechtějí dělat.Věřím,že si vyberem členy,kteří chápou dnešní situaci a ví,že chod a nákup ryb je závislý na financích,že už není doba,kdy to za nás někdo zasponzoruje.Máme nádherný rybník,kde kdo nám ho závidí.Těším se na další spolupráci a pomoc všech členů sdružení.
Bell

Brigáda vodňora 3,09,2011

(Vít, 3. 9. 2011 18:41)

Tímto chci poděkovat těm členům sdružení,kteří se zůčastnili dnešní brigády výkopu šachtice pro přípoj vody za jejích aktivní přístup.Jsou to Štebel,Bardy a Pěršala Pavel,Petr .:-).Bohužel jsou i takoví jako Knyspel Petr,který místo pomoci raději v pohodě chytal ryby.Doufám,že toto je ojedinělý připad a nebude se stávat pravidlem.:-((Všichni chceme chytat,ale musíme nejdřiv přiložit ruku kdílu!!Petru zdar a všem poctivým lidem!!

Re: Brigáda vodňora 3,09,2011

(Admin, 4. 9. 2011 13:58)

Víťo nevím co tě překvapuje.Za ty roky už víš co máš čekat.Já to zjistil po roce.Já bych rád dorazil taky,ale tentokrát mi to nevyšlo.Příště se polepším.

U vás se taky krade?

(anndy65, 25. 8. 2011 20:30)

Po shlédnutí nových článků na Chytej.cz jsem se nestačil divit. Pan Paško Daniel je tvor tak drzý, že mu není stydno, po té co tady vypotil 10 řádků v článku, ukrást můj článek a vydávat ho za svůj - hnus. Doufám, že jmenovaného pána někdy potkám na závodech u Vás a pak to bude myslím závod v hodu jmenovaným do dálky a hlavně do vody. Tímto ho srdečně zdravím.