Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory,komentáře

Tady je místečko pro Vaše komentáře.Tyto stránky sledují i mladí rybáři,proto neslušné komentáře budou automaticky smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vánoce

(Admin, 24. 12. 2011 15:43)

VESELE VÁNOCE A VŠE NEJ V NOVÉM ROCE.Máme za sebou další bohatou sezónu na našem rybníku,nachytalo se mnoho nádherných ryb.V příští roce nás čeká další,věřím že úspěšná,sezóna.Za nákup ryb se vydala prozatím rekordní částka.Nakoupil se kapr,amur a také se nám od naších kolegů ze Šenova podařilo sehnat i násadu candáta.Moc jim děkujem,protože nám je dali darem.Chvíli bude trvat,než dorostou,ale něco určitě přežije a nějakých úlovků se jistě dočkáme.V Únoru nás čekají doplńující volby výboru,někteří odešli z naších řad a jiní už to nechtějí dělat.Věřím,že si vyberem členy,kteří chápou dnešní situaci a ví,že chod a nákup ryb je závislý na financích,že už není doba,kdy to za nás někdo zasponzoruje.Máme nádherný rybník,kde kdo nám ho závidí.Těším se na další spolupráci a pomoc všech členů sdružení.
Bell

Brigáda vodňora 3,09,2011

(Vít, 3. 9. 2011 18:41)

Tímto chci poděkovat těm členům sdružení,kteří se zůčastnili dnešní brigády výkopu šachtice pro přípoj vody za jejích aktivní přístup.Jsou to Štebel,Bardy a Pěršala Pavel,Petr .:-).Bohužel jsou i takoví jako Knyspel Petr,který místo pomoci raději v pohodě chytal ryby.Doufám,že toto je ojedinělý připad a nebude se stávat pravidlem.:-((Všichni chceme chytat,ale musíme nejdřiv přiložit ruku kdílu!!Petru zdar a všem poctivým lidem!!

Re: Brigáda vodňora 3,09,2011

(Admin, 4. 9. 2011 13:58)

Víťo nevím co tě překvapuje.Za ty roky už víš co máš čekat.Já to zjistil po roce.Já bych rád dorazil taky,ale tentokrát mi to nevyšlo.Příště se polepším.

U vás se taky krade?

(anndy65, 25. 8. 2011 20:30)

Po shlédnutí nových článků na Chytej.cz jsem se nestačil divit. Pan Paško Daniel je tvor tak drzý, že mu není stydno, po té co tady vypotil 10 řádků v článku, ukrást můj článek a vydávat ho za svůj - hnus. Doufám, že jmenovaného pána někdy potkám na závodech u Vás a pak to bude myslím závod v hodu jmenovaným do dálky a hlavně do vody. Tímto ho srdečně zdravím.

Re: U vás se taky krade?

(Admin, 27. 8. 2011 18:59)

Krádežím na servrech nejde nijak zabránit.Požádal jsem redakci chytej.cz,aby článek odstranili.Prozatím jsem naše články zablokoval,pokud dorazí žádost autora o celkové vymazání článku,tak ho odstraníme.Krade se všude,jen mně mrzí,že začínající rybář chce vyhrát nějakou soutěž ukradeným článkem.Věřím,že se p.Paško řádně omluví a sám sjedná nápravu.

Chytá celá rodina

(Valentin Rybář , 13. 6. 2011 22:32)

Děkuji za krásné závody a za krásný čas na vodňoře ,tak jak jsem si odpočinul od denního shonu u vás na rybníku.Mého syna sice zajímalo vše kolem jenom ne rybaření ,ale bylo nám opravdu krásně ,je vidět že se o rybník staráte .Kdyby takových rybníku bylo více bylo by to celkem fajn.A už se těším na další závody.Ještě jednou dík.A přeji ať vám to tam krásně roste a v tichosti závidím vaším členům jak si můžou skvěle zachytat i když to není jenom o rybaření .Ale o relaxu a partičce skvělých lidí kteří se opravdu starají.

Chytá celá rodina 11.6.2011

(marcela, 13. 6. 2011 20:26)

Dne 11.6.2011 jsme poprvé navštívili Vaší akci Cytá celá rodina.Hned při příchodu nás zastavil super upovídaný pan rybář,který mněl na starost Kolo štěstí,má dcera hned toho využila a vyčistila mi pěkně peněženku,ale stálo to zato vyhrála sladkosti,dále byl stánek s jídlem,grilované steaky -VYBORNE,pak se prodávali lístky do tomboly,pár jsme si jich koupili a byla to velká náhoda my vyhráli toho největšího kapra.Na závěr chci říct,že vše bylo úžasné,skvělé,lidé perfektní,na jedničku z organizované a Pavel Beliančín je nejlepší.Jen tak dál vám všem rybařům přeji štěstí v rybolovu.

Re: Chytá celá rodina 11.6.2011

(Bell, 13. 6. 2011 21:06)

Děkujeme za pochvaly,já jako tvůrce tohoto webu jsem moc potěšen.Pro lepší závody nás bojuje víc.Jen škoda,že se to dá velice rychle na prstech zpočítat.Jednou bych se chtěl dočkat toho,že všichni členové sdružení táhnou za jeden provaz,ale to je běh na dlouhou trať.Zatím věřím,že to jednou příjde,jen mně ta víra velice rychle opouští.Pokud má někdo zájem o fotografie z dětských závodů,napište mi na email www.rybari-vodnora@seznam.cz

CHYTÁ CELÁ RODINA

(Bell, 5. 6. 2011 21:17)

Tyto závody se konají 11.6.2011 od 7.00 hod.Rybáři vemte sebou své ženy a hlavně děti.Pro děti jsou připraveny různé soutěže a také dárečky.Těšíme se na velkou účast.

Re: CHYTÁ CELÁ RODINA

(Bell, 7. 6. 2011 15:18)

Pro děti jsme zajistili jedno velké překvapení.Příjde se na nás podívat jedno krásné zvířátko.Rodiče nezapomeňte fotoaparáty.

Závody 2011

(Petr, 19. 5. 2011 22:15)

Účastnil jsem se prvních dvou závodů v tomto roce a můžu říct,že od loňska se změnilo hodně věcí!Cen pro vítěze sice ubylo,ale jsou daleko hodnotnější-což si myslím je dobře.V cenách byli krásné pruty,navijáky a také poháry.Za organizaci závodů patří dík,vše je na svém místě,vše funguje.Na obou závodech byla výborná kuchyně-vše za babku.Pivečko studené jak má být.Káď s velkými kapry u vchodu,také super,jen by to chtělo trošku čistější vodu,aby byli pěkně vidět.Vím,že ryb je tam dostatek,ale jsou při závodech tak vyplašené,že se mi zatím žádnou nepodařilo chytit.Zatím jsem vyhrál také jen v tombole.Na těchto stránkách se vždy dozvím vše potřebné a strašně rád prohlížím fotky.Nevím kterým lidem poděkovat osobně za ty příjemné změny,ale rád bych to udělal.Pokud někdo víte,kteří lidé za tím stojí,napište to zde,abych věděl komu patří dík.Jen jediná výtka-rybu nad 60 cm si můžete na závodech nechat,tohle asi není správné,ryby na všech závodech kterých jsem se účastnil,šli zpět vodě.A tak velkou rybu odnášet je hřích!Taková ryba už tam má zůstat na vždy!Možná by to chtělo zrušit.Také nevím jestli takové ryby neodnesou členové,nevím jestli mají nějakou hranici.Jen vím,že kapři nad 80 cm se vykupují do soukromých revíru za těžké peníze,je to několik tisíc za kus.Mám také ryby velice rád,ale kapra nad 60 cm bych si nikdy od vody neodnes!I když vím,že když ho nevezmu já,vezme ho rybář po mně.Ale dám mu šanci přežít a můžu se těšit na trofejní úlovky.Na státní vodě je těžké něčeho dosáhnout,ale na soukromáku by to mělo jít jednoduše.

Re: Závody 2011

(Bell, 21. 5. 2011 12:47)

Jsme rádi,že se účastníte naších závodu.O závody se staráme společnými silami,někdo víc,někdo míň.Závody děláme pro Vás moc rádi a za zlepšením stojí také naši sponzoři,kteří nám finančně pomáhají.

odpovět

(vit, 19. 5. 2011 18:48)

Jsem členem sdružení a chci poděkovat všem rybářum i těm kteří mezi nás přijdou se jen pobavit.Každé závody stojí mnoho času a usilí.A oto je nám přijemnější když práci pochvalí jiní.A také chci pochválit všechny závodniky jak se šetrně chovají u vody i mezi sebou.Je ta kamáradství hodně srandy.Věřím že v tomhle duchu přijdete na další závody CHYTÁ CELÁ RODINA.Těšime se.

Májové závody a závody vůbec

(anndy, 17. 5. 2011 23:07)

Zdravím všechny rybáře a závodníky zvlášť :-), nestačím se divit, že se mezi Vámi členy najdou takoví, kterým jde na závodech o vítězství nebo o ceny :-). Já sice nejsem členem, závodů se pouze zúčastním a to doslova, neb rybu jsem ještě neviděl. Ale jsem spokojen, strávím krásné dopoledne v přírodě u vody. Co víc si člověk může v dnešní uspěchané době přát, než odpočinek a relax u něčeho co ho baví. Proto patří můj dík všem, kteří obětují svůj čas, ne pro svůj relax, ale pro odpočinek druhých a jsou schopni zajistit tenhle druh zábavy (myšleno závody) pro jiné. Jim patří dík za práci, kterou odvádějí a myslím, že dobře. Nechodím se k vodě hádat, ale užívat pohodu, byť vyhrávám jen v tombole :-))). Zdravím všechny zde přítomné a těším se na další "tombolu" :-) anndy

povolenka

(Martin Veselý, 11. 5. 2011 0:36)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,zda je možné koupit si permanentku nebo je rybník určen pouze pro závody,pokud je permanentka možná,tak kolik stojí a u koho ji lze pořídit,děkuji za odpověď

Re: povolenka

(Admin, 11. 5. 2011 21:54)

Dobrý den,jen člen sdružení si může zakoupit povolenku na celý rok.Pro věřejnost jsou jen závody.Pokud máte zájem stát se členem sdružení,musíte si napsat žádost.Jakmile nějaký člen vypadne z celkového počtu 50 členů,vybíráme nového člena z těchto žadatelů.Bell

zamyšlení

(vit, 5. 5. 2011 18:01)

První zavody se opravdu povedly.Počasí nam přálo odchytaly se krásne ryby. Organizačně proběhlo vše v naprostém pořádku.Hosté byli skvělí bavili se jak u vody tak u kola štěstí nebo u tomboly.Ještě bych chtěl poděkovat rybařům kteří si nemohli zachytat a starali se bufet,párky,zabíjačku,kolo štěstí,tombolu nebo měřili ryby.Bez těchto objetavých rybařů se nedá taková akce uspořádat.Nechci je jmenovat ale mrzí mne že se o takové členy někdo otírá nos a přitom pro spolek udělá minimum.Neví co to stojí času telefonátu benzinu a to vše zadarmo aby byli ostatní spokojení.Jsem rád že takové členy máme a važme si jich.14.5.2011 se konají májové rybářské závody všechny přiznivce petrova cechu i hosty srdečně zvu.

Re: zamyšlení

(Daniel Paško, 6. 5. 2011 19:52)

jj super závod

otazka

(Pepa, 23. 4. 2011 19:42)

Jak se muzu treba stat clenem vaseho spolku ?

Re: otazka

(admin, 24. 4. 2011 13:52)

Není žádná zaručená cesta.Kdysi byl pořadník a noví členové se přibírali postupně,jak byli napsaní.Dnes je seznam zájemců a díváme se na to,jak zájemci mají snahu pro spolek něco dělat před přijetím.Většinou se příjme nový člen z takových zájemců,kteří třeba chodí na společné brigády a také pomáhat na závody.V první řadě je třeba přinést žádost,aby jste mohl být zapsán do seznamu a pak už to záleží čistě na Vás.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »