Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory,komentáře

Tady je místečko pro Vaše komentáře.Tyto stránky sledují i mladí rybáři,proto neslušné komentáře budou automaticky smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpovět

(vit, 19. 5. 2011 18:48)

Jsem členem sdružení a chci poděkovat všem rybářum i těm kteří mezi nás přijdou se jen pobavit.Každé závody stojí mnoho času a usilí.A oto je nám přijemnější když práci pochvalí jiní.A také chci pochválit všechny závodniky jak se šetrně chovají u vody i mezi sebou.Je ta kamáradství hodně srandy.Věřím že v tomhle duchu přijdete na další závody CHYTÁ CELÁ RODINA.Těšime se.

Májové závody a závody vůbec

(anndy, 17. 5. 2011 23:07)

Zdravím všechny rybáře a závodníky zvlášť :-), nestačím se divit, že se mezi Vámi členy najdou takoví, kterým jde na závodech o vítězství nebo o ceny :-). Já sice nejsem členem, závodů se pouze zúčastním a to doslova, neb rybu jsem ještě neviděl. Ale jsem spokojen, strávím krásné dopoledne v přírodě u vody. Co víc si člověk může v dnešní uspěchané době přát, než odpočinek a relax u něčeho co ho baví. Proto patří můj dík všem, kteří obětují svůj čas, ne pro svůj relax, ale pro odpočinek druhých a jsou schopni zajistit tenhle druh zábavy (myšleno závody) pro jiné. Jim patří dík za práci, kterou odvádějí a myslím, že dobře. Nechodím se k vodě hádat, ale užívat pohodu, byť vyhrávám jen v tombole :-))). Zdravím všechny zde přítomné a těším se na další "tombolu" :-) anndy

povolenka

(Martin Veselý, 11. 5. 2011 0:36)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,zda je možné koupit si permanentku nebo je rybník určen pouze pro závody,pokud je permanentka možná,tak kolik stojí a u koho ji lze pořídit,děkuji za odpověď

Re: povolenka

(Admin, 11. 5. 2011 21:54)

Dobrý den,jen člen sdružení si může zakoupit povolenku na celý rok.Pro věřejnost jsou jen závody.Pokud máte zájem stát se členem sdružení,musíte si napsat žádost.Jakmile nějaký člen vypadne z celkového počtu 50 členů,vybíráme nového člena z těchto žadatelů.Bell

zamyšlení

(vit, 5. 5. 2011 18:01)

První zavody se opravdu povedly.Počasí nam přálo odchytaly se krásne ryby. Organizačně proběhlo vše v naprostém pořádku.Hosté byli skvělí bavili se jak u vody tak u kola štěstí nebo u tomboly.Ještě bych chtěl poděkovat rybařům kteří si nemohli zachytat a starali se bufet,párky,zabíjačku,kolo štěstí,tombolu nebo měřili ryby.Bez těchto objetavých rybařů se nedá taková akce uspořádat.Nechci je jmenovat ale mrzí mne že se o takové členy někdo otírá nos a přitom pro spolek udělá minimum.Neví co to stojí času telefonátu benzinu a to vše zadarmo aby byli ostatní spokojení.Jsem rád že takové členy máme a važme si jich.14.5.2011 se konají májové rybářské závody všechny přiznivce petrova cechu i hosty srdečně zvu.

Re: zamyšlení

(Daniel Paško, 6. 5. 2011 19:52)

jj super závod

otazka

(Pepa, 23. 4. 2011 19:42)

Jak se muzu treba stat clenem vaseho spolku ?

Re: otazka

(admin, 24. 4. 2011 13:52)

Není žádná zaručená cesta.Kdysi byl pořadník a noví členové se přibírali postupně,jak byli napsaní.Dnes je seznam zájemců a díváme se na to,jak zájemci mají snahu pro spolek něco dělat před přijetím.Většinou se příjme nový člen z takových zájemců,kteří třeba chodí na společné brigády a také pomáhat na závody.V první řadě je třeba přinést žádost,aby jste mohl být zapsán do seznamu a pak už to záleží čistě na Vás.

můj názor

(vit, 18. 1. 2011 18:44)

Na schůzíchz se vždycky všichni kasají co by pro spolek neudělali.Ale přijde první brigada tak se snaží zašit ana dalších už je tam neuvidíme.Spolek táhne polovina a ostazní se vezou.Nechci jmenovat ostatně všichni víme o které členy se jedná.Noví členové udělali za loňsky rok tolik práce co jiní členové za své pusobení ve spolku.Vybirejme nové členy aby byli ve prospěch všech a ne po znamosti nebo rodiné přislušniky.Proto chci aby nebyli přijímaní jako členové ale pouze kandidáti na zkoušku na 1 rok.Doufám že tento krok podpoříte na členské schůzi a bude přinosem pro náš spolek.Myslím že obhajovat to že tam je někdo xx roků je zastaralé a nemůže se za to schovávat.Jsuo starší členové a to zdravíčko už taky neslouží a přesto jdou mladým přikladem.Přál bych si aby náš rybářský řád prošel změnani co se tyče doby lovení a kontroly lovících.Jsem plně pro aby se kapři nad 70cm pouštěli zpět vodě.Jsme sportovní rybáří jdeme si k vodě odpočinout ane drancovat.Přál bych všem rybářum i těm co přijdou na naše akce hodně úlovku a pohody v novém roce. Snad se nám podaří navázat na minulý rok.

Re: můj názor

(Bell, 18. 1. 2011 20:30)

Děkuji za příspěvek do této rubriky.Skvělý zápis!Ostatní,nebojte se taky něco napsat.

Re: můj názor

(Bell, 18. 1. 2011 21:13)

Určitě by to chtělo nějakou zkušební dobu.A s tím kaprem 70,to si myslím,že bude hodně složité.Někdo rybařinu bere jako koníčka a někdo jako zdroj rybího masa.Budu rád,když se jednou dočkám nějakého kompromisu.Ti jední aby si vzali kapry od do,a ti druzí aby měli šanci chytit nějakého trofejního kapra.Nemám nic proti tomu,aby si ty ryby brali,taky si nějakou vemu,když na ní mám chuť,ale daleko víc dávám přednost krásnému zážitku s velkou rybou na prutu.

Výbor

(AAA, 6. 12. 2010 22:46)

Jsou mezi námi členové,kteří mají velký zájem o udržení našeho spolku.Takové je třeba dosadit do výboru.Jedem pořád ve starých kolejích,pro udržení budem potřebovat víc.Staří členové nemají rádi žádné změny,ale bez změn do budoucna nemáme šanci.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7